Rise of Civilizations - Ücretsiz

Rise of Civilizations, rol yapma oyunları kategorisinde yer alın.
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut435.10 MB
  • Sürüm1.0.1216
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciLilithGame Co., Ltd
Rise of Civilizations - Ücretsiz indir; Rise of Civilizations, 8 uygarlık, 27 kahraman ve gerçek savaşlar üzerine kurulan heyecan verici bir fantastik oyundur.

Rise of Civilizations, 8 uygarlık, 27 kahraman ve gerçek savaşlar üzerine kurulan heyecan verici bir fantastik oyundur. Stratejik taktikler doğrultusunda hareket ederek kendi savaş birliğinizi yönlendireceğiniz Rise of Civilizations dünyasında düşman birliklerinin hakkından gelmeye yönelik hareket edeceksiniz. Efsanenin kendisi olarak adınızdan söz ettirmeye çalışacağınız bu heyecan verici fantezi oyununda düşman birliklerini stratejik taktikler doğrultusunda yenmeye çalışacaksınız. Tarih yazmak yerine tarihin ta kendisi olmaya hazır olun.

Destansı savaşlar içerisinde yer alın, dünyanın her noktasını fethederek kendi hakimiyetiniz altına almaya odaklanın. Halkınızı koruyarak yükselmeye çalışacağınız Rise of Civilizations mobil oyununda güçlendirici oyun ögelerini kullanarak ilerleme kat edin. Gerçek zamanlı dünya savaşları içerisinde yer alın. Kendinizi güçlendirin ve ardından heyecan verici anların tadını çıkarmaya odaklanın. Savaşın her halini ruhunuzda hissedeceksiniz. Savaşlar önceden hesaplanmamıştır, ancak harita üzerinde gerçek zamanlı olarak gerçekleşir. Herkes istediği zaman bir savaşa katılabilir veya terk edebilir, böylece gerçek RTS oynanışı sağlanır.

Bu zorlu strateji savaşlarında tek başınıza yer almak istemezseniz, arkadaşlarınızı davet ederek birlikte hareket edebilirsiniz. Müttefiklerinizin gücünden faydalanın, kendinizi oyuna odaklayın ve ardından heyecan verici anlar yaşamanın tadını çıkarın. Dünya haritasından seçenekleri değerlendirin, düşman topraklarını gözlemleyin ve ardından başarı sahibi olmaya çalışın. Tüm oyun içi eylemler, oyuncuların ve NPC karakterlerinin yaşadığı tek, muazzam bir haritada gerçekleşiyor. İzole edilmiş tabanlar veya ayrı savaş ekranları yok. Savaşı alanını yakınlaştıracağınız yakınlaştırma oyun özelliği sayesinde savaş alanlarını yakınlaştırarak daha kusursuz bir performans sergileyebilirsiniz.

Harita özellikleri, nehirler ve dağ silsileleri gibi doğal engelleri ve komşu bölgelere giriş için yakalanması gereken stratejik geçişleri içerir. Bu heyecan verici savaş dünyasında eşsiz yetenekler kullanarak ilerleyeceksiniz. Kendinizi güçlendirin, savaşın ruhunu hissedin, birliklerinizi stratejik olarak yönlendirin ve ardından ilerleme kat ederek daha fazla başarı elde etmenin keyfini çıkarın. 8 tarihi medeniyetten bir tanesini seçerek stratejiniz doğrultusunda yönlendirmeye çalışacaksınız. Sahip olduğunuz imparatorluğu küçük bir halde büyük bir hale getirmeye yönelik hareket edeceksiniz. Her uygarlığın kendine ait mimarisi, benzersiz birimleri ve özel avantajları vardır.

Tüm ittifak özellikleri seti oyuncuların birbirlerine yardım etmelerini sağlar: yerleşik çeviri işlevi ile ittifak sohbeti, görevli rolleri, stratejileri koordine etmek için harita göstergeleri ve daha fazlası oyunda sizi bekliyor olacak. İttifaklar kaynak kazanmak, dağ geçitlerini ve barbar karakollarını konumlarını güçlendirmek için toplayabilir ve grup başarılarının kilidini açmak için birlikte çalışabilirler. Bu geniş krallığın kontrolünü ele geçirmek için ittifakınızla birlikte savaşacaksınız. Diğer oyuncularla çarpışma ve MMO stratejisi savaş mücadelesinde zafer kazanmak için üstün taktikler kullanın. Zirveye çıkınca, sizin ve medeniyetin krallığın tarihinde yazılı olacak. Her medeniyetin farklı sistemi vardır. Bunu değerlendirerek kendi ülkenizi kuracaksınız. Güçlü olun ve savaşarak kazanın. Oyunda zaman geçirmek için tek yapmanız gereken iOS akıllı cihazınıza indirin.

Rise of Civilizations - Ücretsiz indir